Kde nás najdete:Komunitní centrum rozvoje lidských
zdrojů - Komín
Komenského 810/9
787 01 Šumperk

GPS:
49°57'51.883''N
16°58'36.570''E
Mapa
 

O násZde si prezentaci můžete také stáhnout.


Klub Tornádo - pracoval od roku 1997 pod bývalým Domem dětí a mládeže u radnice, od roku 2013 pod SVČ Doris Šumperk. V letošním roce zde tancuje na 200 dětí, mládeže i dospělých. Všichni tanečníci jsou rozděleni podle věku a výkonnosti do několika skupin:


Sisinky a rodiče a Mini Sisinky

Sisinky (předškolní děti)

 

Cvrčci mini

Cvrčci maxi

 

Cvrčci mírně pokročilí

Cvrčci pokročilí

 

Bubliny začátečnice

Bubliny pokročilé

 

Andílci

Pouštní růžeKaždá skupina se učí své 2 až 3 tance během jednoho školního roku. Vedoucí celého ansámblu je Zdenka Brandejská, které pomáhá velká banda trenérek a choreografů. .
"Tance, které tancujeme jsou z různých tanečních stylů - společenské tance, irské tance, parketové taneční kompozice, disko, street, břišní tance apod. Specializujeme se na skupinové tance - tzv. formace, kde choreografie je tvořena pro 4 až 24 tanečníků. Každoročně se naše děti dostanou na Mistrovství České republiky,kde se umisťují na krásných místech v první desítce.

Navštěvujeme také krajské pohárové soutěže i pohárovou soutěž v Žilině. Pro každou formaci a pro každý tanec se tvoří kromě choreografie i nový kostým. Kostýmy pro celé Tornádo nám šije už několik let Petra Ungrová. Kromě pravidelných tréninků pro své svěřence organizujeme i různé jiné aktivity - jedno i vícedenní soustředění, výlety za baletem, ples Tornáda, Akademie Tornáda, sportovní aktivity, letní tábory atd


 

 

Copyright © 2016 Tornádo Šumperk